Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres marzena(małpa)zeberka.pl.
Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: „Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl” oraz napiszcie co macie na sobie.

Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce! Opublikowanych stylizacji nie usuwamy.

Czekamy!

Już niedługo na dobre będzie można pozbyć się grubej zimowej kurtki czy płaszcza i schować głęboko w szafie (już się nie mogę doczekać, kiedy będę mogla zrobić zimowe pakunki i ułożyć je głęboko w szafie, tak by czekały do kolejnej zimy). Pewnie u Was stanie się to trochę wcześniej, niżeli u mnie. Już się w sumie do tego przyzwyczaiłam, że zima trwa tutaj zawsze parę “dni” dłużej. Najważniejsze, że już bliżej niż dalej.Jednak nie wszystko co zimowe pójdzie w zapomnienie. Dobrą alternatywa dla cienkich płaszczy, kurtek czy marynarek jest po prostu ciepły, długi sweter. Ja mój ulubiony wynalazłam w Zarze. Może dlatego, że jest taki duży (a nawet za duży), gruby i ciepły (jestem strasznym zmarzluchem), a może dlatego, że po prostu jest koloru szarego. Tak czy inaczej jest moim ulubionym swetrem, który równie dobrze sprawdzi się wiosną.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na moją stronę katejano.com. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.

Kate ma na sobie:
Sweter Zara
spodnie – Pulz jeans
buty – Stradivarius
kapelusz – HatHat
szalik – Butyk.pl
bransoletki – hand made

Wasze stylizacje: Kate

Wasze stylizacje: Kate

Wasze stylizacje: Kate

Wasze stylizacje: Kate

Wasze stylizacje: Kate

Wasze stylizacje: Kate

Wasze stylizacje: Kate