Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres marzena(małpa)zeberka.pl.
Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.
W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: „Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl” oraz napiszcie co macie na sobie.

Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce! Opublikowanych stylizacji nie usuwamy.

Czekamy!

Witajcie;)
Jestem bardzo podekscytowana, gdyż jest to mój debiut na zeberce:)
Inspiracje czerpię z takich domów mody jak Dolce & Gabbana i Balmain, ale staram się ich style interpretować wykorzystując tanie, alternatywne źródła;) Najważniejsze jest dla mnie zrozumienie swojego typu urody i jego predyspozycji. Nie ma gorszych, czy lepszych, ważne jest aby wiedzieć jak podkreślać to co dała nam Matka Natura:) Lada moment bronię tytułu mgr. Psychologii i im dłużej pracuję z kobietami i im więcej zagłębiam się w te fascynującą naukę, dostrzegam korelację pomiędzy naszą fizycznością a osobowością;)
W stylizacji zamieszczonej na zdjęciach, inspirowałam się stylizacją DJ. Snake’a do klipu „lean on”, oraz duetem D&G. Jeśli chcesz zobaczyć więcej moich outfitow i poznać przemyślenia nt. mody zapraszam na mój blog psychostyl.com oraz facebook.com/psychostyl.

Katarzyna ma na sobie:
Marynarka-sh
Koszula-no name
Spodenki-sh
Buty-no name
Okulary- vinted

Wasze stylizacje: Terra

Wasze stylizacje: Terra

Wasze stylizacje: Terra

Wasze stylizacje: Terra

Wasze stylizacje: Terra