Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres marzena(małpa)zeberka.pl.
Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.
W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: „Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl” oraz napiszcie co macie na sobie.

Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce! Opublikowanych stylizacji nie usuwamy.

Czekamy!

Jestem taka szczęśliwa, że nareszcie wróciła wiosna. Zaraz po jesieni to moja ulubiona pora roku. Uwielbiam kiedy delikatne promienie słońca nas otulają, kiedy kwiaty budzą się do życia, kiedy można chodzić na długie spacery i podziwiać wszystkie cuda, otaczające nas. Razem z początkiem tej pory roku zawsze pierwszą rzeczą, którą wyciągam z szafy jest moja niezawodna ramoneska. Hm, nie wiem co musiałoby się wydarzyć, żebym przestała ją nosić. Chyba musiałaby się rozlecieć, a do tego jej już niedaleko… Kupiłam ją jakieś 5 lat temu za nie całe 20 zł na przecenie i jest po prostu idealna. Lato, jesień, wiosna – noszę ją cały czas, co sprawiło, że eko skóra zaczęła pękać. Zauważyłam, że w niektórych miejscach pozostał sam materiał, ale wiecie co? To też ma swój urok, bo to ramoneska z przejściami. Ona przeżyła ze mną nie jedno…
coeursdefoxes.blogspot.com/.

Katarzyna ma na sobie:
Bluzka – Topshop
Ramoneska – Reserved
Spodnie – Pull & Bear
Buty – Pull & Bear
Torebka – Zara

Wasze stylizacje: Katarzyna

Wasze stylizacje: Katarzyna

Wasze stylizacje: Katarzyna

Wasze stylizacje: Katarzyna

Wasze stylizacje: Katarzyna