Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres marzena(małpa)zeberka.pl.
Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: „Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl” oraz napiszcie co macie na sobie.

Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce! Opublikowanych stylizacji nie usuwamy.

Czekamy!

Witam! Z nadejściem zimy nie mogło zabraknąć w mojej szafie pepitki, jednego z ulubionych wzorów Coco Chanel. Pepitka, czyli inaczej „psi ząb” lub „kurza stopka” może występować w przeróżnych kombinacjach kolorystycznych. Ten rodzaj tkaniny możecie zobaczyć u mnie na bluzce, w klasycznej biało-czarnej wersji, o drobnej wielkości wzoru. Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych motywów w historii mody. Pepitka zestawiona z czernią tworzy swobodny, casualowy zestaw. Ten ponadczasowy deseń sprawia, że całość jest wyrazista i przykuwa uwagę. Aby podczas zimowego spaceru było wygodnie wybrałam zamiast butów na obcasie, ukochane „worker boots”. Aby zobaczyć więcej zdjęć i stylizacji zapraszam na mojego bloga pod adresem katie-style.blogspot.com.
Pozdrawiam, Kasia

Kasia ma na sobie:
PŁASZCZ – SHEINSIDE
BLUZKA – SAMMYDRESS
BUTY – ZARA
RĘKAWICZKI, BRANSOLETKI – H&M
ZEGAREK – MICHAEL KORS
TOREBKA – MIZENSA

Wasze stylizacje: Kasia

Wasze stylizacje: Kasia

Wasze stylizacje: Kasia

Wasze stylizacje: Kasia

Wasze stylizacje: Kasia

Wasze stylizacje: Kasia