Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres marzena(małpa)zeberka.pl.
Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: „Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl” oraz napiszcie co macie na sobie.

Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce! Opublikowanych stylizacji nie usuwamy.

Czekamy!

Od dziecka interesuję się modą, dlatego zdecydowałam się na założenie Bloga i spełnianie swoich marzeń związanych ze światem mody. Chciałabym się z wami podzielić swoimi pierwszymi stylizacjami.

Mój styl: Przede wszystkim oryginalny, składający się z wyszukanych elementów odzieży i akcesoriów. Kocham dodatki: ciężką biżuterię, nakrycia głowy, okulary, buty, torebki,szale, apaszki. Codziennie ubieram co innego często w innym stylu, jestem otwarta na nowości i eksperymentowanie, ale zakładam to tylko jeśli czuje się w tym na 100% dobrze i swobodnie, nigdy nie ubieram się tak aby czuć się „przebrana” . Lubię powracać do Lat 60′ 50′. Lubię bawić się kolorami, czyli łączyć je ze sobą, Moje ulubione kolory to beż, biały,szary i czarny. Te podstawowe kolory często przełamuje zdecydowanymi kolorami. Moje stylizacje powstają w zależności od okazji , pory roku oraz pogody. Także duża różnorodność

Wprowadziłam także do swojego bloga innowacje, poprzez prezentowanie stylizacji nie tylko na zdjęciach ale także, krótkich filmach.

www.fashionbyferre.weebly.com

Karolina ma na sobie:
spódnica – H&M
torebka -Marks & Spencer
koszula – Secon Hand + DIY

Wasze stylizacje: Karolina

Wasze stylizacje: Karolina

Wasze stylizacje: Karolina