Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres marzena(małpa)zeberka.pl.
Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.
W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: „Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl” oraz napiszcie co macie na sobie.

Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce! Opublikowanych stylizacji nie usuwamy.

Czekamy!

Mam na imię Judyta i prowadzę bloga www.fashionbyjudi.blogspot.com, na którym prezentuję stylizacje łączące ubrania z sieciówek oraz moje autorskie projekty.
Bardzo serdecznie zapraszam do odwiedzin.

Pierwszy zestaw w Nowym Roku to połączenie beżu i brązu. Bardzo podoba mi się taka kolorystyka i uważam, że te barwy pięknie się uzupełniają. Uwielbiam kapelusze! Po czarnym kapeluszu z małym rondem odważyłam się na kupno granatowego i bardziej efektownego nakrycia głowy! Postanowiłam połączyć kapelusz ze spódnicą w takim samym kolorze. Uszyłam ją z cienkiej pianki, jest cięta z koła i posiada dwie zakładki z przodu, dzięki czemu bardzo ładnie się układa. Idealnym uzupełnieniem stylizacji jest beżowe, eleganckie futro oraz botki na szpilce. Co sądzicie o takiej zimowej stylizacji?

Judyta ma na sobie:
futro – AE woman
spódnica – JUDI design
kapelusz – Stradivarius

Wasze stylizacje: Judyta

Wasze stylizacje: Judyta

Wasze stylizacje: Judyta

Wasze stylizacje: Judyta

Wasze stylizacje: Judyta

Wasze stylizacje: Judyta