Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres marzena(małpa)zeberka.pl.
Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.
W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: „Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl” oraz napiszcie co macie na sobie.

Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce! Opublikowanych stylizacji nie usuwamy.

Czekamy!

Witam
Mam na imię Irmina i od ponad 6 lat prowadzę bloga www.irminastyle.com. W zeszłym miesiącu wyprowadziłam się również do Portugalii.
Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam kurtkę, którą mam na sobie na poniższych zdjęciach, od razu wiedziałam, że na dobre zagości ona w mojej szafie i stanie się ulubionym elementem mojej portugalskiej garderoby. Posiada ona bowiem nadruk z motywem Azulejo, które są jednym z najbardziej rozpoznawalnych elementów portugalskiej kultury. Są to ręcznie malowane kafelki, które zdobią elewacje wielu budynków, takich jak kościoły czy pałace.
Moje zdjęcia wykonałam przed ścianą kościoła w Porto i oczywiście zdaję sobie sprawę, że stapiam się ze ścianą niczym kameleon. Jest to jednak efekt zamierzony, ponieważ poniższe zdjęcia mają nieco humorystyczny efekt 🙂

Pozdrawiam wszystkie czytelniczki Zeberki!
Irmina

Irmina ma na sobie:
Kurtka: Sheinside.com
Spódnica: Frontrowshop.com
Kozaki: zamówione u szewca
Torebka: Stoisko Włoskie Torebki / C.H. Blue City
Kapelusz: Primark
Biżuteria: Parfois

Wasze stylizacje: Irmina

Wasze stylizacje: Irmina

Wasze stylizacje: Irmina

Wasze stylizacje: Irmina

Wasze stylizacje: Irmina