Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres marzena(małpa)zeberka.pl.
Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: „Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl” oraz napiszcie co macie na sobie.

Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce! Opublikowanych stylizacji nie usuwamy.

Czekamy!

Cześć!
Jestem Iga Jessica i prowadzę bloga www.saintinfinity.com.
Stylizację, którą wam dzisiaj pokazuję, wybrałam na pierwszy dzień tygodnia mody w Berlinie. Tydzień mody to szleństwo modowe pełne oryginalności i przebieranek. Tym bardziej chwilami czułam się nie na miejscu w tym zestawie. Od jakiegoś czasu wyznaję zasadę „im mniej tym więcej”. Zasada która podczas tygodnia mody się nie sprawdza, ale nie widzę sensu w ubieraniu czegoś w czym nie czuję się dobrze tylko aby przykuwać uwagę i znaleźć się na kilku stronach internetowych.
Biel i czerń to żadne odkrycie i nic nowego, jednak moje ulubione połączenie kolorów. Może i jest trochę nudno, ale na tydzień mody nie zawsze trzeba się ubrać jak na bal przebierańców.

Pozdrawiam i zapraszam na bloga!
Przepraszam także za wszystkie błędy. Nie mieszkam w Polsce i nie chodzę do polskiej szkoły, a bloga piszę po polsku gdyż chcę pozostać w kontakcie z językiem ojczystym 🙂

Iga Jessica ma na sobie:
Bluzka – Stradivarius
Spódnica – Stradivarius
Buty – Only Pink
Płaszcz – Zara
Torebka – Celine
Pierścionki – Urban Outfitters + Miss Selfrdige

Wasze stylizacje: Iga Jessica

Wasze stylizacje: Iga Jessica

Wasze stylizacje: Iga Jessica

Wasze stylizacje: Iga Jessica

Wasze stylizacje: Iga Jessica