Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres marzena(małpa)zeberka.pl.
Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.
W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: „Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl” oraz napiszcie co macie na sobie.

Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce! Opublikowanych stylizacji nie usuwamy.

Czekamy!

Lubię łączyć ubrania o różnych długościach. Bardzo często do długich swetrów, kamizelek, zakładam krótką kurtkę, najchętniej ramoneskę z pagonami,która optycznie powiększa mi dość wąskie ramiona. Ostatnio moją uwagę przykuł płaszcz wyszukany w second handzie. Właściwie nie jest to typowy płaszcz, raczej nawet nazwałabym to narzutą, która stanowi świetna alternatywę dla swetrów. Przewiązana w pasie podkreśla talię, a dłuższe z przodu rogi przykuwają wzrok. W mojej dzisiejszej stylizacji połączyłam ją z dżinsami, jednak równie dobrze wyglądałaby np. ze skórzanymi legginsami. Warto szukać tego typu ubrań w second handach, ponieważ ceny w sieciówkach powalają na kolana. Poza tym nic nie daje takiej radości jak oryginalny zakup za grosze 🙂 Pozdrawiam, Emilia.

Więcej zdjęć znajdziecie na: www.emilyimagination.com
Zapraszam również na mój FB: www.facebook.com/EmilyImagination

Emilia ma na sobie:
Płaszcz- Second Hand
Kurtka- Sheinside
Spodnie- H&M
Buty- Lasocki
Torebka- Stradivarius
Okulary- Solano

Wasze stylizacje: Emilia

Wasze stylizacje: Emilia

Wasze stylizacje: Emilia

Wasze stylizacje: Emilia

Wasze stylizacje: Emilia

Wasze stylizacje: Emilia