Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres marzena(małpa)zeberka.pl.
Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.

W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: „Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl” oraz napiszcie co macie na sobie.

Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce! Opublikowanych stylizacji nie usuwamy.

Czekamy!

AiM STYLE to blog prowadzony przez Alicję i Magdę, które połączyła nie tylko przyjaźń, ale także wspólna pasja, jaką jest moda. Prezentowana poniżej stylizacja została stworzona z myślą o tym by dobrze i swobodnie czuć się w codziennym natłoku zajęć. Do tego, że futra są ponadczasowe, a w tym sezonie były wyjątkowo promowane przez projektantów w najróżniejszych kombinacjach kolorów, długości i fasonów chyba nie trzeba nikogo przekonywać;). Do trendów na sezon wiosna/lato 2014 w prezentowanej stylizacji można zaliczyć torebkę w intensywnym, limonkowym odcieniu (widoczne na wybiegach u Johna Galliano, Valentino, czy chociażby Simple), paski (nie tylko na ubraniach, ale także akcesoriach, np. Christian Louboutin) oraz modne już kolejny sezon, zapewne ze względu na ich wygodę – biker boots. Więcej tworzonych przez nas zdjęć oraz wideoklipów znajdziecie na www.aim-style.blogspot.com – serdecznie zapraszamy i zachęcamy Was do odwiedzin! 😉

Pozdrawiamy

Alicja i Magda

Alicja ma na sobie:
FAUX FUR: TRU TRUSSARDI
SHIRT: ZARA
JEANS: ZARA
BOOTS: VENEZIA
BAG: GUESS
SUNGLASSES: RAY-BAN
WATCH: DKNY
BRACELET: GUESS

Wasze stylizacje: Alicja

Wasze stylizacje: Alicja

Wasze stylizacje: Alicja

Wasze stylizacje: Alicja

Wasze stylizacje: Alicja

Wasze stylizacje: Alicja