Chcecie pochwalić się swoim udanym zestawem? Piszcie na adres marzena(małpa)zeberka.pl.
Piszcie, jaki styl najbardziej lubicie, czego unikacie, co Was fascynuje.
W mailu koniecznie zawrzyjcie formułę: „Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację moich zdjęć w na stronie internetowej Zeberka.pl” oraz napiszcie co macie na sobie.

Jeśli chcecie prowadzić bloga ze swoimi stylizacjami, zapraszamy na bloblo.pl. Autorki najciekawszych blogów mogą liczyć na promocję na Zeberce! Opublikowanych stylizacji nie usuwamy.

Czekamy!

Lumpexy kocham miłością bezgraniczną.. dziś przedstawiam tysięczny dowód.. sweter Karen Millen z futrzanym kołnierzem za 6 zł. Zestaw uzupełniają także elementy kupione w second handzie, spodnie vintage ponad rok temu za 5 zł i bluzka Topshop za podobną kwotę.

Kilka tygodni temu w mediach przetoczyła się dyskusja spowodowaną wypowiedzią blogerki/celebrytyki, czy 900 zł to dużo na zrobienie stylizacji.. wnosząc po cenach mojego dzisiejszego zestawu można by pomyśleć, że to majątek. Nie przesadzajmy jednak.. buty, torebka, pasek i okulary, które również pojawiają się w zestawie dają kwotę ok 500 zł. Myślę więc, że to nieszczęsne 900 zł to faktycznie nie taka astronomiczna kwota. Sztuką jednak jest umieć kupić coś, co będzie stanowiło bazę i tutaj warto zainwestować i połączyć z tańszymi elementami kupionymi choćby w lumpexie. Mam nadzieję, że odrobinę mi się to udało i udaje, w co drugim poście, bo elementy wyłowione w sh pojawiają się u mnie bardzo często. niezalezienie od zasobności portfela.

Po więcej moich stylizacji zapraszam na bloga www.paniaga.com.pl.

Zapraszam również na mojego fanpage www.facebook.com/paniaga.blog.

Agnieszka ma na sobie:
Kimono/Płaszcz – Vintage
Spodnie – Nelly.com
Buty – Jeffrey Campbell
Torebka – Spell And The Gypsy

Wasze stylizacje: Agnieszka

Wasze stylizacje: Agnieszka

Wasze stylizacje: Agnieszka

Wasze stylizacje: Agnieszka