Powstanie wytwórni Rak’n’Roll Records to inicjatywa pokazująca, że walka z rakiem nie musi oznaczać rezygnacji z rock&roll-owej strony życia! Udowodniły to członkinie Fundacji Rak’n’Roll, które zmagając się z chorobą, znajdują siłę na realizowanie swoich pasji.

Pasją, jaką chcą podzielić się z Nami, jest muzyka. Pomagając kobietom wrócić do rzeczywistości, jaką znają sprzed choroby, uruchomili platformę internetową. Można na niej pobrać, po dokonaniu symbolicznej wpłaty, utwory przekazane charytatywnie przez polskich artystów. 100% uzyskanych w ten sposób środków zostaje przekazanych na rzecz Fundacji Rak’n’Roll.

Sukces, jakim cieszyła się akcja, zachęcił ich też jakiś czas temu do wydania WERSJI PŁYTOWEJ nagrań wytwórni Rak’n’Roll Records, zbierającej na jednym krążku najciekawsze piosenki polskich artystów. Nagrania,- ze sprzedaży, których dochód zasila konto Fundacji RAK’N’ROLL, spotykają się z entuzjastycznymi recenzjami wielbicieli polskiej muzyki. Potężna dawka muzycznych emocji zamknięta w dwupłytowy album to doskonały upominek walentynkowy!

Na płycie znaleźć można utwory takich artystów jak: VAVAMUFFIN, CZESŁAW ŚPIEWA, APTEKA, BRYGADA KRYZYS, INDIOS BRAVOS, ME MYSELF AND I, FUKA LATA czy KAPELA ZE WSI WARSZAWA. Nie zabrakło na niej kilku kawałków rapowych, stworzonych przez PEZETA oraz duet ŁONA I WEBBER. Odnajdziemy na niej też nagrania twórców sceny alternatywnej: NANCY REGAN, BRIDGETOWN, ŚWINIARY, HOLDEN AVENUE, FAIR WEATHER FRIENDS, DON’T BE A POOR PERSON, HAPPYSAD, OLA BIEŃKOWSKA I KARI.