Dla wielu Walentynki to jedynie przereklamowane święto, które nie ma nic wspólnego z prawdziwym uczuciem. Poniekąd się z tym zgadzamy, gdyż miłość powinno okazywać się każdego dnia. Z drugiej strony w pędzie dnia codziennego często nie mamy na to czasu, więc 14 lutego stanowi doskonałą okazję, żeby nadrobić wcześniejsze zaniedbania. Każdy ma inne podejście do tego święta, dlatego przygotowałyśmy dla Was pięć stylizacji na różne sposoby jego obchodzenia.

W walentynki warto postawić na strój, który jest kobiecy, ale nie przesadnie seksowny. Kuszący, ale przy tym niewyzywający. Przy tej wyjątkowej okazji doskonale sprawdzą się wszystkie stylizacje z sukienkami.

Na romantyczną kolację wybierzcie krój bardziej klasyczny i uzupełnijcie go zdecydowanymi dodatkami. Na imprezę i seksowny wieczór we dwoje doskonale sprawdzi się dopasowana sukienka w ponadczasowej czerni lub prowokującej czerwieni. Na spacer możecie zdecydować się na klasyczne spodnie i ciepłą bluzę czy sweter uzupełnione kobiecymi dodatkami – szpilki i trencz sprawdzą się doskonale.

Tak naprawdę klucz do sukcesu jest prosty – musicie czuć się kobieco i atrakcyjnie!

Walentynki w pięciu odsłonach

Walentynki w pięciu odsłonach

Walentynki w pięciu odsłonach

Walentynki w pięciu odsłonach

Walentynki w pięciu odsłonach