Są dziewczęce i urocze. Odcienie te przypominają pudrowe cukierki z dzieciństwa, watę cukrową, czy najpiękniejsze dzikie kwiaty. Pastele – przypominają o sobie wiosną, kiedy wszystko budzi się do życia. W tym sezonie pokochaliśmy je jeszcze bardziej, odkrywając liliowe odcienie i przepraszając się z miętowym, który królował wszędzie jeszcze kilka sezonów temu, odszedł w niepamięć, by znów powrócić z przytupem.

Jeden z najmodniejszych mani tego lata: pastelowe ombre

Najnowsza kolekcja marki Answear zatytułowana „Pastel Perfection” to staranna selekcja dziewczęcych ubrań na granicy z miejskim szykiem. W sesji wizerunkowej główną rolę gra sukienka w delikatne kwiatki. Jest niezwykle dziewczęca. Rozszerzane rękawy zwężane ku dołowi , zapinane na niewidoczny guziczek dodają jej romantyczności. Delikatny dekolt o kształcie litery V pięknie wydłuża sylwetkę. Podkreślona talia to kwintesencja dziewczęcego stylu.

Pastel Goth: zjawiskowy makijaż, który podbija letnie trendy

Jak nosić pastele?

Jak nosić pastele? Najlepiej z innymi pastelami! Zdecydowanie tego lata króluje pośród nich liliowy oraz miętowy, jednak w „Pastel Perfection” nie brakuje dobrze znanego nam pudrowego różu, czy przygaszonej pomarańczy. Kolekcja Answear to nie tylko ubrania, ale i świetne dodatki, które dodadzą modnego szyku każdej, nawet najbardziej basicowej stylizacji.

1
1

Answear

Sukienka

139,90 zł

Kup teraz
3
2

Answear

Koszula

79,90 zł

Kup teraz
5
3

Answear

Baleriny

69,90 zł

Kup teraz
6
4

Answear

Koszula

79,90 zł

Kup teraz
7
5

Answear

Sandałki na obcasie

89,90 zł

Kup teraz
8
6

Answear

Sukienka

139,90 zł

Kup teraz
9
7

Answear

Sweterek

89,90 zł

Kup teraz
10
8

Answear

Torebka

99,90 zł

Kup teraz