Dla pochodzącej z Moskwy Kristiny Makeevej nie ma nic piękniejszego niż sukienka unosząca się na wietrze. To dla niej magiczny moment. I to właśnie te momenty są dla Kristiny motywacją do podróżowania po świecie i fotografowania pięknych kobiet w czarujących miejscach.

Fotografka uważa, że dziewczyna sukience to jedno z najpiękniejszych zjawisk na świecie. Szczególnie wtedy, kiedy można obserwować ją na tle niesamowitego krajobrazu, dlatego na jej zdjęciach zobaczymy między innymi pola lawendy oraz inne niebanalne przestrzenie. W swojej pracy stara się zamieniać to, co zwykłe w magiczne i niecodzienne. Sposób, w który to robi jest równie fascynujący, co jej fotografie.

Artystka postanowiła poprosić swoich przyjaciół o pomoc w tym niezwykłym projekcie. Wspólnie podróżują po całym świecie. Jej przyjaciółki występują także w charakterze modelek.

ZOBACZ TEŻ: Podwodna sesja zdjęciowa

Niesamowite kompozycje Kristiny Makeevej można kontemplować godzinami. Więcej fotografii znajdziecie na jej Instagramie, a tymczasem zabieramy Was w romantyczną podróż po tych pięknych miejscach.