Klasyczna dzianinowa czapka to dodatek, który pasuje do wszystkiego i zawsze dobrze sprawdza się w największe mrozy, ale ciągłe noszenie na głowie tego samego może w końcu się znudzić. Aby uzyskać trochę różnorodności przejrzałyśmy zdjęcia z największych wybiegów mody i zajrzałyśmy do sklepów, by przedstawić Ci alternatywę dla klasycznego, ale też trochę monotonnego kroju. Sprawdź najbardziej ekscytujące nakrycia głowy na sezon zimowy 2018/2019.

ZOBACZ TEŻ: TEN NASZYJNIK MOŻESZ CZĘSTO WIDZIEĆ NA INSTAGRAMIE. INFLUENCERKI GO KOCHAJĄ!

Francuski beret

Nowa odsłona beretów to bardziej rzucające się w oczy materiały, np. lakierowana skóra albo aksamit, a także ozdobne cekiny i woalki.

Kapelusze baker boy

Trochę podobne do beretu kapelusze Baker Boy znane są w Polsce pod inną nazwą, to po prostu czapki bosmanki. Jeszcze w XIX i XX wieku to nakrycie głowy było zarezerwowane wyłącznie dla mężczyzn, ale nowe ekscentryczne modele są często widywane na głowach kobiet – i to w różnorodnych odsłonach! Szkocka krata, zamsz, klasyczna czerń – znajdź swój ulubiony model.

ZOBACZ TEŻ: TE KOLCZYKI JUŻ STAŁY SIĘ NAJWAŻNIEJSZYM DODATKIEM KARNAWAŁOWYM 2019 ROKU!

Turban

Owinięty turban jeszcze do niedawana był jednym z najmodnieszych dodatków na wielkie wyjścia i nie ma w tym nic dziwnego, w końcu to nakrycie głowy wygląda obłędnie i potrafi zastąpić najdroższą biżuterię. Wyrafinowane, egzotyczne wzory powoli ustępują miejsca dla nieco cieplejszych wersji.