Na wiosnę zapowiedziano już tyle modnych nowości bądź nawracających trendów, że naprawdę ciężko się w tym wszystkim połapać. Problem rozwiązały fashionistki z LA, które połączyły wszystkie trendy: dziewczęce wstążki, koczki i spinki. Co z tego powstało? Oto efekt tego kombo!

ZOBACZ TEŻ: NIESAMOWICIE PROSTE SPOSOBY NA TO, BY WŁOSY WRESZCIE BYŁY GŁADKIE I LŚNIĄCE

Wiemy, że sam opis może odstraszać, ale zanim porzucisz nadzieję, musisz wiedzieć, że to naprawdę świetny i efektowny pomysł na fryzurę. Nie tylko na romantyczny wieczór czy wielkie wyjście – zdecydowanie sprawdzi się też w ciepłe dni w biurze. Biorąc pod uwagę, że dzisiaj w Los Angeles mają 22 stopnie Celcjusza… Cóż, wcale się nie dziwię, że wybrały taki sposób stylizacji włosów.

Główną zasadą jest spinanie bądź podnoszenie włosów. Wszystkie pasma, które wcześniej przysłaniały nam oczy czy zachodziły na czoło, zdecydowanie odgarniamy do tyłu za pomocą dużych i stylowych spinek. Wolisz kucyk? Zwiąż go najpierw gumką, a następnie dodaj kokardę z dziewczęcej wstążki. Dla odważnych istnieje jeszcze opcja dodania kilku spinek z perłami! Masz długie włosy i nie jesteś w stanie spiąć ich w jedno? Problem rozwiążą dwa lub trzy koczki na głowie (tzw. Triple buns), które jednak dla efektu warto pospinać dużymi ozdobami.

ZOBACZ TEŻ: 5 niewiarygodnie uwodzicielskich fryzur. Umiesz się tak uczesać?

Wszystkim, którzy w wakacje z rozrzewnieniem sięgają po piękne, jedwabne apaszki, serdecznie polecamy zeszłoroczny trend z wiązaniem ich na niskim kucyku bądź wokół głowy, zamiast opaski.

Co Wy na to?