Przyznaj się przed samą sobą. Ile razy stanęłaś przed szafą wypełnioną ubraniami i powiedziałaś sobie, że nie masz się w co ubrać? Mogę się założyć, że zrobiłaś to przynajmniej raz w życiu. Albo może zaglądając na półki zawsze sięgałaś po te same zestawy, ignorując resztę? Nosisz wciąż i wciąż kilka sprawdzonych i ukochanych zestawów, bez nich czując się całkowicie zagubioną? Nie martw się. Nie jesteś jedyna. Podobne myśli i zwątpienia ogarniają większość z nas. I prawdopodobnie jak większość z nas popełniłaś ten jeden poważny błąd. Budowanie garderoby wcale nie jest tak proste, jak może się wydawać.

Przepiękna biżuteria, która została stworzona dla osób niedosłyszących i niesłyszących!

Budowanie garderoby

Czujesz się modowo zagubiona mimo posiadania mnóstwa ubrań i często ulegasz pokusom, kupując tylko ciuchy, które Ci się podobają, nie zwracając uwagi na to, jak będą wyglądać zestawione z resztą Twojej szafy? Właśnie to może być Twój błąd. Więcej czasem znaczy o wiele mniej niż myślisz. Żeby z sukcesem zbudować swoją szafę, musisz dokładnie przemyśleć, co chcesz nosić. W czym czujesz się najlepiej i co sprawia, że jesteś pewna siebie i przebojowa. Dopiero uświadamiając sobie, jaki tak naprawdę masz styl, będziesz w stanie z sukcesem dobrać do siebie wszystkie elementy w szafie.

Jak przygotować swoją szafę do wiosny? Kilka prostych trików!

Znajdź swój własny styl

Nie próbuj na siłę dopasować się do trendów. Mimo jasno określonych trendów, które rządzą danym sezonem, o wiele lepiej będziesz wyglądać w czymś, czego jesteś pewna, niż coś, co jest modne i co w teorii ma podkreślać Twoją sylwetkę. Jeśli zadbasz o to, aby każda część Twojej szafy była tą, w której dobrze się czujesz, zawsze będziesz miała się w co ubrać. Obecnie moda jest na tyle elastyczna, ze jesteś w stanie odnaleźć coś, co będzie dla Ciebie idealne. Dobrze by było, abyś zawczasu dobrała także paletę barw, która będzie rządzić w Twojej szafie. Zadbaj o to, aby każdy z jej elementów mógł pasować do przynajmniej trzech różnych zestawów. W ten sposób będziesz mieć pewność, że będziesz go często używać. Staraj się nie ulegać chwilowym modom i pokusom, zamiast tego skupiając się na stworzeniu szafy, która będzie spójna. Budowanie garderoby nie nalezy do najłatwiejszych, ale jest bardzo satysfakcjonujące.