Znacie to uczucie, kiedy wydaje się wam, że coś jest tak brzydkie, że aż piękne? Dzisiaj znowu tego doświadczyłam. Świat mody nieustannie chwyta mnie za serce nietypowymi krojami, które według opinii publicznej zwykle uznawane są za koszmarki. Spodnie, która Ksenia Schnaider pokazała tydzień temu, już okrzyknięto największym hitem nadchodzącej wiosny, lecz według internautów są obrzydliwe

ZOBACZ TEŻ: JAK UBIERAĆ SIĘ MODNIE I Z KLASĄ, KIEDY ZA OKNEM SZALEJE ŚNIEG I MRÓZ?

Pół dzwony pół rurki. Nie da się inaczej opisać tego cudownego, dizajnerskiego projektu. Autorka pochodząca z Kijowa zaproponowała światu asymetryczne spodnie, w których jedna nogawka zwęża się jak klasyczne rurki, druga natomiast jest niezwykle szeroka. Na projekt zwrócił uwagę amerykański magazyn Vogue. Redaktorzy mody spekulują o jego wielkiej popularności w nadchodzących miesiącach.

Mój partner Anton Schnaider powiedział, że ten projekt jest zbyt szalony i że nikt nie potrzebuje takich dżinsów, więc na parę sezonów zawiesiłam ten pomysł. Ale parę miesięcy temu zdałam sobie sprawę, że przynajmniej jedna osoba potrzebuje takich spodni – ja!– tłumaczy projektantka.

ZOBACZ TEŻ: 7 UBRAŃ I DODATKÓW Z INSTAGRAMA, KTÓRE SZYBKO ZNIKAJĄ Z PÓŁEK SKLEPOWYCH

I wiecie co? Dwie. Ja też!