Szum fal, wygodny leżak i zapach olejku do opalania… to może oznaczać tylko jedno – ruszamy na plażę! Upragniony relaks w promieniach słońca już dawno nie był tak wyczekiwany. Co warto spakować do wakacyjnej walizki? Zwróciłyśmy uwagę na najnowszą kolekcję bonprix. Znalazłyśmy tam sporo plażowych smaczków, w cudne stroje kąpielowe i dodatki.

Dlaczego na plaży nie powinno siedzieć się w mokrym kostiumie kąpielowym? Ginekolog podaje powód

Stroje kąpielowe: kwiaty na każdą okazję

Romantyczne róże, tropikalna dzikość czy hawajski print? Zabierz ze sobą stroje kąpielowe we florystyczny wzór, który na pewno przyciągnie wzrok i wyróżni Cię wśród innych plażowiczów. Wykorzystaj fasony strojów, które pomogą uwydatnić atuty każdej sylwetki.

Morskie opowieści

Paski to jeden z najbardziej wakacyjnych wzorów, który zawsze wygląda świetnie – niezależnie od tego, czy noszony jest w eleganckich, miejskich stylizacjach, czy na tropikalnej plaży. Wybierz taki rodzaj, w którym czujesz się najlepiej – hitem sezonu są stroje w klasyczne, biało-granatowe paski wzbogacone o mocny akcent kolorystyczny – np. neonowy pomarańczowy.

Stroje kąpielowe

Plażowa mała czarna

Kultowa mała czarna to propozycja nie tylko na romantyczną kolację! Wiele kobiet sięga również po jej wakacyjną wersję. Czarny kostium kąpielowy to gwarancja sukcesu. Dzięki swojej neutralności możemy pięknie łączyć go z innymi plażowymi dodatkami.

Stroje kąpielowe

Stroje kąpielowe i lunch w nadmorskim klimacie

Po kilku godzinach łapania promieni słońca przychodzi pora lunchu. Nadmorskie bary kuszą nas pysznym jedzeniem i orzeźwiającą lemoniadą. W takiej sytuacji najlepiej sprawdzi się zwiewna tunika lub sukienka. Którą wybierzesz? Kolorowa abstrakcja, letni szyk czy nonszalancja rodem z festiwalu?

Stroje kąpielowe

Lato trwa w pełni i to najlepszy czas, żeby dobrze je wykorzystać. Nie czekaj! Pakuj ulubiony kostium, zwiewną tunikę, okulary przeciwsłoneczne i słomiany koszyk. Wszystkie elementy niezbędne do skomponowania letniego ekwipunku znajdziesz na www.bonprix.pl I … do zobaczenia na plaży!