Sylwester to lepsza okazja niż wesele czy inne, okazjonalne przyjęcia, aby dostrzec, jak wiele się zmieniło w naszym życiu przez ostatnie 12 miesięcy. To też świetne miejsce na inspirowanie się innymi ludźmi – okres poświąteczny to czas, kiedy wszyscy wpadają w zadumę, robią plany noworoczne i zastanawiają się, co nowego przyniesie im nowy rok. A jak wejść dobrze w nowy rok? Najlepiej w odpowiednich butach!

ZOBACZ TEŻ: ODKRYTE SZPILKI BĘDĄ HITEM TEGO KARNAWAŁU! OTO NAJGORĘTSZE PARY WEDŁUG REDAKCJI

Do dzisiaj żyłyśmy w przeświadczeniu, że jedyny prawidłowy wybór to szpilki, najlepiej błyszczące, by pasowały do makijażu i kreacji wybranej specjalnie na ten wieczór. Widziałyśmy naprawdę wiele inspiracji na piękny pedicure oraz odkrytą stopę.

Wiadomo jednak, że nie jest to bezpieczna opcja, jeśli wybierasz się na imprezę inną niż domówka. Wychodzenie na mroźne powietrze, przeciągi czy generalnie przejście się nawet do auta na parkingu w takich butach może spowodować odmrożenie w kilka sekund.

Okazuje się jednak, że jest opcja dla tych, którym szpilki niekoniecznie pasują z wyglądu i profilu. Coraz więcej influencerek pokazuje kreacje z botkami. Zaobserwowałyśmy dwie opcje: czarne, delikatnie nad kostkę, być może wiązane i koniecznie na szpilce. Drugie? Gruby obcas, błysk i pełna wygoda!

ZOBACZ TEŻ: Z TYMI KOSMETYKAMI TWÓJ SYLWESTROWY MAKIJAŻ UTRZYMA SIĘ PRZEZ CAŁĄ NOC!

W końcu sylwester to świetna okazja do zabawy do rana! W takich butach pobiegniesz w stronę nowego roku z wielkim uśmiechem na ustach.

Potrzebujesz inspiracji? Oto najlepsze, jakie znalazłyśmy na instagramie.