Dotychczas wiele czerwonych dywanów miażdżonych było pod wypolerowanymi butami celebrytów. Nikt jednak nie spodziewał się ujrzeć Meghan Markle w takim wydaniu. 10 listopada pojawiła się w raz z mężem w Nowym Jorku i wyglądała niezwykle efektownie. Oczywiście złamała przy tym kilka zasad panujących w rodzinie królewskiej. Mogła to zrobić, bowiem z własnej woli podjęła decyzję o zrezygnowaniu z obowiązków pełnionych w Wielkiej Brytanii.

Internauci zachwyceni jesienną stylizacją Kate Middleton

Kolacja i wręczenie nagród odbywają się corocznie, aby „uhonorować odważnych mężczyzn i kobiety, które służą w obronie naszego narodu”, powiedział książę Harry. Został poproszony o wygłoszenie podczas wydarzenia specjalnej prezentacji, która uhonoruje m.in. prezesa i dyrektora generalnego iHeartRadio, Boba Pittmana oraz artystę muzycznego Jona Bon Jovi.

Kiedy małżeństwo przechodziło przez czerwony dywan, reporter skorzystał z okazji, by zapytać Meghan, czy jest dumna ze swojego męża za prezentację na ceremonii. „Zawsze jestem z niego dumna”, odpowiedziała. Pomijając stylizację i wywiady, uśmiechy na twarzach Meghan i Harry’ego wystarczyły, abyśmy zakochali się w każdym ich zdjęciu z imprezy. Zobacz, jak wyglądało ich spektakularne wejście.

Willa Justyny Steczkowskiej: Szalone meble, dywany ze skóry, bajkowy ogród

Sonda

Meghan Markle

Uważasz, że Meghan i Harry nie powinni odchodzić z rodziny królewskiej?