Nie da się ukryć, że gdy redaktorzy Vogue’a zwracają uwagę na czyjś projekt, jest to dla jego twórcy prawdziwe wyróżnienie i sukces. Właśnie taki powód do świętowania pojawił się ostatnio w zasięgu Kuby Jacoba Bartnika!

ZOBACZ TEŻ: Już jest najnowsza kolekcja Jacoba z Project Runway!

Zwycięzcy pierwszej polskiej edycji Project Runway udał się zaciekawić prowadzących instagramowe konto włoskiej edycji biblii mody. Nie da się ukryć, że niebagatelną rolę odegrała w tym stworzona przez młodego, zadziornego projektanta kurtka.

Oczywiście Kuba postawił tu na swój bardzo charakterystyczny drapieżny styl i dopracowanie szczegółów. Być może właśnie to – poza samym krojem – zadecydowało o kolejnym jego sukcesie.

Dodajmy, że Jacob miał ostatnio okazję zaprezentować swoją kolekcję nie tylko podczas pokazu w Warszawie, ale i aktualnie w Paryżu! To dzięki temu kurtka została dostrzeżona przez reporterów Vogue’a.

Gratulujemy!

Jacob Birge at Polish Fashion Now #pfw #alwaysupportalent #jacobbirge @jacobbirgevision

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Vogue Italia (@vogueitalia)

Working on @ScanNCut -AW 2015 R&D Photo by @aalicjap #scanncut #workinprogres #jacobbirgevision #work #jbv

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jacob Birge (@jacobbirgevision)

Back to Work on AW 2015. R&D with ScanNCut #buy #days #nobreaks #jacobbirgevision #jbv #project #Runway Photo by @aalicjap

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jacob Birge (@jacobbirgevision)

JACOB at the ZWYKŁY BOHATER Gala- [email protected] It was a great pleasure #jacobbirgevision #tvn #Zwykłybohater #whatgoesaroungcomesaround

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jacob Birge (@jacobbirgevision)