Producent kultowego sportowego obuwia prezentuje najnowszy model RS-2K Internet Exploring. Marka PUMA zaprosiła do udziału w sesji zdjęciowej Viki Gabor i Marcina Maciejczaka. Buty stanowią połączenie modowej estetyki z początku lat 2000. z futurystycznymi elementami i w takim właśnie klimacie odbyła się sesja zdjęciowa z udziałem dwojga wokalistów. Nazwa nowego modelu to wynik inspiracji rozwojem Internetu, który w krótkim czasie całkowicie odmienił nasze życie.

Viki Gabor i Marcin Maciejczak w kampanii PUMA RS-2K Internet Exploring

Biorąc udział w kampanii promującej model RS-2K, Marcin Maciejczak dołączył do grona ambasadorów marki PUMA, która wspiera młode, kreatywne talenty. Czternastoletni wokalista podbił serca widzów, zwyciężając trzecią edycję programu „The Voice Kids”. Jeszcze przed udziałem w programie sam nagrywał oraz montował swoje teledyski, publikując je na YouTube. Niedawno ukazał się jego singiel „Deszcz i Bez” – zapowiedź debiutanckiego albumu artysty.

Sesja przenosi jej uczestników do czasów pierwszych komunikatorów internetowych. Jaskrawe kolory, gradienty, pierwsze awatary i emotikony oraz hologramy to elementy mocno nawiązujące do tego okresu.

buty sportowe

Model PUMA RS-2K Internet Exploring / fot. materiały prasowe

buty puma

buty puma

Model PUMA RS-2K Internet Exploring / fot. materiały prasowe

A mo­że Wy też chcie­li­by­ście wejść do wir­tu­al­ne­go świa­ta? To będzie moż­li­we! Już niebawem na In­sta­gra­mie pojawi się fil­tr, któ­ry prze­nie­sie również Was do lat 2000.! Filtr na­wią­zu­je do od­waż­nej ko­lo­ry­sty­ki bu­tów i wy­ko­rzy­stu­je mo­tyw prze­wod­ni kam­pa­nii – okna old­sku­lo­wej prze­glą­dar­ki in­ter­ne­to­wej.

Model PUMA RS-2K Internet Exploring spodoba się zwłaszcza tym osobom, które cenią nowatorskie podejście do mody. Cechy konstrukcyjne wyróżnia siateczkowa cholewka z mieszanką zamszu, skóry i syntetycznych nakładek, a także masywna sylwetka i jaskrawe kolory.

 

Buty dostępne są w sprzedaży od 20.08 w oficjalnych sklepach PUMA oraz na PUMA.com.

 

Materiał partnera