Do kolejnego wielkiego pokazu Victoria’s Secret zostało jeszcze dobre kilka miesięcy, a już zaczynają pojawiać się pierwsze podnoszące wokół niego temperaturę informacje. Tym razem chodzi o grono aniołków VS, które najwyraźniej powiększyło się właśnie o nowego członka.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku anielskie szeregi zasiliło aż 10 nowych modelek. Znalazło się wśród nich miejsce dla polskiej modelki Moniki Jagaciak, a także Laisy Ribeiro, Sary Sampaio, Romee Strijd, Jasmine Tookes, Kat Grigorieva, Taylor Hill, Stelli Maxwell, Marthy Hunt i Elsy Hosk. Dołączyły one do „weteranek” VS – Alessandry Ambrosio, Lily Aldridge, Behati Prinsloo, Candice Swanepoel i Adriany Limy.

Jak się okazuje, w tegorocznym pokazie będziecie mogły jeszcze jedną uskrzydloną modelkę. Będzie nią Josephine Skriver. 22-latka bierze udział w pokazach VS od 2013 roku. Wówczas po raz pierwszy pojawiła się na wybiegu prezentując seksowne wdzianka marki.

ZOBACZ TEŻ: Seksowna Elsa Hosk gwiazdą walentynowej kampanii VS

Modelka nie omieszkała podzielić się radosną nowiną na swoim instagramowym profilu. Te posty mówią wszystko! Zobaczcie tę radość.