Zdecydowanie najmodniejsza na Kids Choice Awards była Victoria Justice. Ta młodziutka gwiazdka dała się już poznać amerykańskim widzom na małym ekranie, zwłaszcza w serialu Zoey 101.

16-latka wie, co w modzie piszczy i na gali pokazała się w najmodniejszym zestawie tego sezonu. Victoria ubrana była w dziewczęcą sukienkę, którą połączyła z żakietem z pasiastą podszewką, szerokim paskiem, botkami na obcasach i srebrną torebką.

Taki żakiet to jeden z najczęściej spotykanych elementów zarówno na czerwonych dywanach, jak i w zestawach szafiarek z całego świata. Najczęściej jego uzupełnieniem jest kusa sukienka lub spódniczka, najlepiej warstwowa lub z nierównościami. Idealnym wykończeniem tego duetu są botki lub zabudowane sandały na obcasach i kopertówka.

Strój Victorii jest dość drogi – żakiet Alice+Oliwia kosztuje 385$, pasek Streets Ahead to koszt 235$, a botki Modern Vintage Evanise można nabyć za ok. 300$. Do tego dochodzi cena sukienki ok. 700$.

Na szczęście tańsze marki, takie jak New Look czy River Island nadążają za trendami i bardzo podobny strój może być nasz za mniej niż wyniósłby nas sam pasek.

Z drugiej strony, jest to bardzo popularne połączenie, więc sprawdzi się ono najlepiej u osób chcących wyglądać modnie, którym nie przeszkadza podobny strój u koleżanki. Indywidualistki z pewnością będą się trzymać z daleka od mini połączonej z żakietem i sandałkami, lub poczekają aż ten trend przestanie być na topie.

Jak Wam się podoba Victoria Justice w najmodniejszym zestawieniu sezonu?

 Victoria Justice i najmodniejsze zestawienie sezonu

Żakiet – 49£, sukienka 21,99£, buty 59,99£ (River Island), pasek 5£, torebka 7£ (New Look)
 Victoria Justice i najmodniejsze zestawienie sezonu