Victoria Beckham co prawda bardzo dobrze radzi sobie w świecie mody (jej projekty chwalił niedawno sam Marc Jacobs, przekonując, że może nie są zbyt nowatorskie, ale to dokładnie takie fasony, jakie kobiety chcą nosić), ale swojej kolekcji dżinsów dVb do sukcesów raczej zaliczyć nie może. Spodnie po pierwszym boomie związanym z promocją sprzedawały się na tyle kiepsko, że butiki rezygnowały z przyjmowania kolejnych partii, a te pary, które pozostały w magazynie wystawiane były na wyprzedaż. Co było powodem tak małego popytu? Nie chodzi tu raczej o fasony, bo te odpowiadały trendom, ale wiele osób twierdzi, że problemem były dostępne rozmiary – na kobiety o wymiarach Victorii, a nawet jeszcze chudsze. Przeciętnie wyglądające dziewczyny nie miały więc tam czego szukać.

Ale do rzeczy – Victoria ma zamiar ożywić dVb i na wiosnę możemy spodziewać się nowej kolekcji. Posh zapowiedziała wielkie zmiany, ale o rozmiarach nie wspomniała ani słowem.

Po pierwsze zmieni się nazwa – od teraz będzie to linia Victoria Beckham Denim. Wybór fasonów będzie znacznie szerszy – gwiazda uwzględniła tym razem różne style i długości spodni, znajdziemy tu więc modele od boyfriend jeans począwszy, przez cygaretki do ultra wąskich rurek. Wielbicielki dżinsowych szortów także znajdą coś dla siebie. A oprócz tego do kompletu będzie można sobie dobrać kamizelkę, kurtkę, króciutki płaszczyk czy dłuższy trencz.

Ceny mają zaczynać się od 140 funtów. Czy tym razem kolekcja może okazać się sukcesem?