Czego nie zrobią gwiazdy, aby choć przez chwilę się o nich nie mówiło… Uwielbiają robić zamieszanie za pośrednictwem mediów społecznościowych. W ostatnich dniach takie ruchy postanowiła wykonać Kourtney Kardashian. Wczoraj na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z podpisem, w którym odniosła się bezpośrednio do legendy światowych WAGs Victorii Beckham.

Na zdjęciu Kourtney leży na łóżku w granatowym dresie i udaje, że korzysta z telefonu. Poza w której leży jest naprawdę dziwna. Jest jednak oczywistym odniesieniem do zdjęć Victorii Beckham, która uwielbia pozować w ten sposób, robiąc przy tym najmniej oczywiste rzeczy, jak malowanie paznokci, czy korzystanie z telefonu.

Jak się okazało, Kardashianka nie musiała czekać na odpowiedź długo. Victoria postanowiła odpowiedzieć jej w klasycznym stylu. Po raz kolejny pokazała, że w tym temacie jest legendą. Natychmiast opublikowała zdjęcie w ulubionej pozie. Co więcej, ma na sobie szlafrok, ręcznik na głowie i… szpilki! Obok zdjęcia oznaczyła Kourtney. Korzystając z okazji do promocji swojego projektu z Estee Lauder, dodała również hasztaga VBxEsteeLauder.

ZOBACZ TEŻ: KOURTNEY KARDASHIAN W CZARNEJ… SIATCE? ZOBACZCIE JEJ NAJNOWSZĄ STYLIZACJĘ!

Która z nich robi to lepiej?

„Victoria, I’ll call u later I just got back from the football game”

Post udostępniony przez Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)

Right back at you @kourtneykardash x VB #VBxEsteeLauder

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)Victoria Beckham odpowiada na zaczepki Kourtney Kardashian w boskim stylu!

Victoria Beckham odpowiada na zaczepki Kourtney Kardashian w boskim stylu!

Victoria Beckham odpowiada na zaczepki Kourtney Kardashian w boskim stylu!

Victoria Beckham odpowiada na zaczepki Kourtney Kardashian w boskim stylu!