Ślub Gwen Stefani był kameralną, niewielką uroczystością zorganizowaną na ranczu Blake’a Sheltona w Oklahomie. Gwiazdor na tę okazję wybudował specjalną kapliczkę! Za projekty sukni ślubnych, bo Gwen miała ich aż dwie, odpowiedzialna była Vera Wang! Teraz projektantka zdradza urocze szczegóły dotyczące ukrytych znaczeń i niewidocznych na pierwszy rzut oka detali.

Suknie ślubne w stylu boho – najpiękniejsze inspiracje z Instagrama

Ślub Gwen Stefani

Gwen Stefani i Blake Shelton po siedmiu latach udanego związku zdecydowali się na wzięcie ślubu! Para postarała się, aby datę oraz miejsce wydarzenia zachować tylko dla siebie, dlatego przed uroczystością temat ten nie pojawił się w mediach. Dzięki temu narzeczeni nie musieli obawiać się zakłócenia ceremonii przez nieproszonych paparazzich. W swoich wywiadach piosenkarka często podkreślała, że właśnie o takiej skromnej uroczystości marzy. Ślub Gwen Stefani udało się zorganizować właśnie tak, jak o nim marzyła. Co prawda uroczystość była kameralna, lecz suknie ślubne piosenkarki już nie. Jak się okazało, zaprojektowała je Vera Wang.

Pomóżcie mi znaleźć idealną suknię ślubną z sieciówki. H&M, Peek & Cloppenburg, czy Orsay?

Suknie ślubne Gwen Stefani

Po opublikowaniu pierwszych zdjęć z uroczystości na Instagramie w internecie zawrzało! Gwen miała w zanadrzu dwie przepiękne kreacje, a za ich projekty odpowiedzialna była Vera Wang, bardzo ceniona przez gwiazdy projektantka. Suknie piosenkarki miały ukryte znaczenie i oddawały hołd jej rodzinie. Szczegóły zdradziła sama Vera Wang!

 

„Gwen wybrała niestandardową żorżetę z białego jedwabiu w kolorze lilii, ręcznie marszczoną suknię z tiulu z głębokim dekoltem i wycięciem na plecach. Suknia była noszona z długim welonem o kolorze lilii z ręcznie wyszywanymi imionami: Blake, Gwen, Kingston, Zuma i Apollo, otoczonymi białymi różami na brzegu welonu”.

Natomiast na przyjęcie Gwen Stefani wybrała krótszą kreację. W jej projekcie także została ukryta urocza symbolika.

 

„Na przyjęcie wybrała niestandardową suknię w liliowym odcieniu bieli, bez ramiączek, z ręcznie tkanego jedwabiu, kryształów i cekinów, delikatnie spływających od pasa w dół spódnicy. Haft podkreśla para ręcznie wyszywanych zakochanych ptaszków symbolizujących parę. Dołączają do nich 3 małe, zakochane ptaki, reprezentujące dzieci Gwen”.

A jak Wam podobają się kreacje gwiazdy?