Kiedy za oceanem trwało wielkie omawianie Met Gali 2019, w Wielkiej Brytanii wszyscy żyją nadal narodzinami nowego członka rodziny królewskiej. I chociaż jak do tej pory nie pokazano synka księcia Harry’ego i Meghan, to życzenia i ciepłe słowa dla książęcej pary płyną z całego świata. Również od brata księcia i jego żony, Kate Middleton. Zobaczcie, jak słodko witają nowe royal baby!

ZOBACZ TEŻ: KSIĘŻNA KATE POJAWIŁA SIĘ NA OFICJALNYM WYJŚCIU W PRZEUROCZYM KUCYKU Z KOKARDĄ

Wiele osób lubi spekulować na temat podobno wielkiego konfliktu na linii Kate-Meghan. Niezależnie od tego, czy plotki są prawdziwe, czy nie, warto zauważyć, że w rodzina królewska potrafi się zjednoczyć w momencie radosnego wydarzenia, jakim są narodziny kolejnego potomka.

We wtorek księżna Kate i William pojawili się na uroczystej inauguracji charytatywnych regat King’s Cup. Obecni na miejscu dziennikarze nie omieszkali wykorzystać tej okazji do zadania pytań o narodziny synka księcia Harry’ego.

Jesteśmy szalenie podekscytowani. Nie mogę się doczekać, aż go zobaczę, ale musimy jeszcze poczekać kilka dni, aż Meghan i Harry trochę odpoczną. Jestem bardzo zadowolony i z radością witam mojego brata w stowarzyszeniu wiecznie niewyspanych, którego członkiem jest przecież każdy rodzic.

style=”overflow:hidden;”> – powiedział książę William.

Po chwili księżna Kate dodała też:

To wyjątkowy czas w naszej rodzinie, bo przecież dopiero co świętowaliśmy urodziny Charlotte i Louisa. To świetna pora na malucha, czuć w powietrzu wiosnę.

style=”overflow:hidden;”>

Ale nie tylko słowa książęcej pary wzbudzają tak duże emocje. Wiele osób zwróciło uwagę na szeroki uśmiech księżnej, jej doskonały, delikatny makijaż oraz stylizacja. Marynarskie spodnie z wysokim stanem od LK Bennetta już wyprzedały się w sklepach online, podobnie jest ze sweterkiem. Kate uzupełniła swój look kolczykami i pierścionkiem, który dostała dawno temu od męża. Wcześniej były własnością księżnej Diany.

ZOBACZ TEŻ: Księżna Kate OFICJALNIE o IMIENIU dziecka Meghan i Harry’ego

Jak Wam się podoba stylizacja księżnej? Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na dole!