Modelka Emily Ratajkowski znana ze swojego pięknego ciała, jest na diecie, która zaskoczy niejedną kobietę pragnącą wyglądać jak ona. Dziewczyna uwielbia dzielić się z fanami zdjęciami jedzenia. Niektórzy daliby się pokroić za możliwość spożywania takich produktów i pozostania w tak dobrej formie. Gigantyczna pizza z wakacji we Włoszech, ciasto kokosowe, stek i frytki to tylko niektóre posiłki, które pokazała Ratajkowski.

Poza publikowanymi zdjęciami modelka niedawno wyjaśniła swoją dietetyczną mantrę.

Nie jestem kimś, kto gotuje, jestem kimś, kto dużo je. Powinniście zobaczyć moją lodówkę, jest szalona! Uwielbiam indyjskie i tajskie jedzenie, najbardziej wtedy, kiedy jestem w pozycji leżącej w łóżku.

style="overflow:hidden;"> – zdradziła w Jimmy Kimmel Live!

ZOBACZ TEŻ: EMILY RATAJKOWSKI OBURZONA NA MAGAZYN, KTÓRY WYRETUSZOWAŁ JEJ… PIERSI!

W przeszłości opowiedziała również o innych posiłkach. Okazuje się, że na śniadanie zjada sałatkę, wypija duży kubek kawy, a na obiad wybiera sushi lub potrawy włoskie, które uwielbia najbardziej. Ratajkowski pilnuje, aby jej dieta była wyważona. Uwielbia sałatki, ale aby dostarczyć sobie energii sięga również po duże ilości mięsa.

Skąd bierze się zatem fantastyczna forma modelki? To piesze wycieczki i regularne zajęcia jogi. I choć wydaje się, że dieta Emily jest wyważona, nie ukrywajmy, że jej radosne podejście do jedzenia podparte jest również wspaniałymi genami.

ZOBACZ TEŻ: EMILY RATAJKOWSKI POKAZUJE BRZUCH I CHWALI SIĘ TOREBKĄ ZA 1,5 TYS. ZŁOTYCH!

Macie podobną dietę?