Kilka dni temu Taylor Momsen świętowała swoje 16 urodziny. Z tej okazji odbył się koncert, na którym gwiazda Gossip Girl wystąpiła razem ze swoim zespołem The Pretty Reckless.

W wywiadzie dla magazynu Teen Vogue młoda aktorka przyznała, że muzyka jest ważną częścią jej życia, nie chce jednak być następną Britney Spears. –„Patrząc na mnie (przed metamorfozą), najłatwiej by było powiedzieć – taka ładna blondyneczka świetnie nadaje się do wykonywania popu, jednak ja nigdy nie chciałam tworzyć tego rodzaju muzyki, która nie ma ze mną nic wspólnego. Czułabym, że oszukuję sama siebie”.

Momsen odnajduje się tymczasem klimacie rockowym, który lekko zahacza o pop. Uwielbia The Beatles, Blondie, Joan Jett i Nirvanę.

Taylor czuje rock także w stroju. Na urodzinowym koncercie pokazała się w różowej halce udającej sukienkę, skórzanej kurtce, ciężkich bransoletach i różańcu na szyi.

Zdecydowanie nie jest to słodki wizerunek w stylu gwiazdek pop, ale aktorka podkreśla, że właśnie w takim klimacie czuje się najlepiej.

A jak Wam się podoba?

 Urodzinowy strój Taylor Momsen

 Urodzinowy strój Taylor Momsen

 Urodzinowy strój Taylor Momsen

&nbsp
The Pretty Reckless – A.D.D.