Tegoroczny wielki pokaz kolekcji Victoria’s Secret przebiegał pod znakiem niespodziewanych problemów… Najpierw okazało się, że kilka modelek, w tym Gigi Hadid, nie dotrą do Szanghaju przez wizy. Media szybko obiegła też informacja, że nie uzyskała jej także jedna z gwiazd mających dać koncert w trakcie show – Katy Perry.

Pech nie opuszczał także modelek, które pojawiły się na wybiegu pokazu… Przekonała się o tym Ming Xi

Nie jest tajemnicą, że stroje, które prezentują modelki i aniołki VS nie są łatwymi do noszenia stylizacjami. Ciężkie ozdobne konstrukcje, skrzydła i potężne treny prezentują się wspaniale, ale stanową niemałe wyzwanie dla noszących je modelek. Niestety, czasem stylizacje okazują się niebezpieczne!

Dokładnie tak było w przypadku Ming Xi. Modelka w trakcie prezentacji przygotowanej dla niej stylizacji nadepnęła na zdobiący ją szeroki tren. Niestety, nie udało się jej utrzymać równowagi i upadła! Nie da się ukryć, że wyglądało to groźnie…

ZOBACZ TEŻ: Mamy gorące zdjęcia prosto z backstage’u Victoria’s Secret Fashion Show!

Na szczęście Ming Xi szybko podniosła się z pomocą idącej za nią koleżanki i dokończyła swoje przejście. Dodajmy, że po nieszczęśliwym wypadku modelka pojawiła się na wybiegu jeszcze raz, podczas prezentacji kolekcji stworzonej przez Balmain.

Cóż… Ten upadek przejdzie do historii wielkich pokazów VS.

Upsss... O upadku tej modelki Victoria's Secret w Szanghaju mówią WSZYSCY