W czwartkowy poranek Bella Hadid i Kaia Gerber przybyły do Mediolanu na pokaz najnowszej kolekcji Fendi. Modelki podróżowały osobno, ale miały na sobie takie same spodnie! Choć na czerwonym dywanie taki zbieg okoliczności byłby raczej wielkim faux-pas, street stylowa etykieta rządzi się własnymi prawami.

Kobiety postawiły na spodnie w lamparcie cętki Frame. Gerber wykończyła stylizację krótką koszulką z nadrukiem Metallica oraz zamszowymi, czarnymi butami z klamrami. Bella Hadid poszła w nieco innym kierunku i do spodni dobrała pasującą marynarkę z tym samym wzorem, ciężkie, sznurowane buty za kostkę oraz dopasowane, czarne body na jedno ramię.

ZOBACZ TEŻ: BELLA HADID ZDRADZIŁA, DLACZEGO NIGDY NIE UŚMIECHA SIĘ NA ZDJĘCIACH!

Obydwie modelki pochwaliły się stylizacjami na Instagramie. Kaia opublikowała zdjęcie przed pokazem, a Bella po. Zastanawiamy się, czy sytuacja ta rozbawiła modelki, czy wręcz przeciwnie spowodowała, że były zrozpaczone. Może przyrzekły sobie, że nigdy więcej nie popełnią modowej porażki? No cóż, modelki są bliskimi przyjaciółkami, co prawdopodobnie sprawiło, że cały incydent był dla nich bardziej znośny.

Która modelka wyglądała lepiej?

Kaia Gerber 🙌🏼

Post udostępniony przez Celebrity Style News (@celebritystylenews)

prep for fendi

Post udostępniony przez Kaia (@kaiagerber)

After Fendi During Versace fittings Before Moschino

Post udostępniony przez Bella Hadid (@bellahadid)