Majka Jeżowska w jednym z wywiadów powiedziała, że jest już dojrzałą kobietą i nie wypada jej przez cały czas pojawiać się w falbaniastych, pstrokatych spódnicach.

Pamiętając o tym, że najważniejszą metryką jest ta, jaka każdy ma w duszy, doceniamy szczerość artystki i jej zmianę stylistycznych upodobań. Zwłaszcza że ostatnio Jeżowska pojawia się na salonach w strojach, które pasują zarówno do jej wieku, jak i temperamentu oraz figury.

Nie sposób nie zauważyć, że modny kolor tej jesieni, czyli fiolet, stał się jednym z ulubionych Majki Jeżowskiej. Piosenkarka zaopatrzyła się w szeroki pasek z klamerkami w tym właśnie kolorze i urozmaica nim szare zestawienia.

Na jednej z wcześniejszych imprez gwiazda spięła nim popielatą bluzeczkę z krótkim rękawem i dużym dekoltem. Założyła do niej wtedy romantyczną spódnicę z haftowanym dołem. Ostatnio ten sam pasek znakomicie podkreślił talię Jeżowskiej, gdy założyła na siebie szarą sukienkę. Dodatkowo zgrał się z jaśniejszym szalem i rajstopami w ostrym fioletowym kolorze.

Zeberka bije brawo za odwagę i klasę. A Wam jak się podoba Majka Jeżowska?

Majka Jeżowska

Majka Jeżowska