& Other Stories to jedna z droższych marek, ale jej fani twierdzą, że ich stylizacje są tego warte. Przynajmniej tak myśli Kate Middleton. Księżna Cambridge została zauważona w dżinsach, na punkcie których oszalały nie tylko Brytyjki. Na przechadzkę po Muzeum Historii Naturalnej, wybrała marynarkę Chloé połączoną z prostym białym t-shirtem i tenisówkami oraz swoje ulubione dżinsy. Stylizacja ta potwierdziła przy tym jak pięknie łączą się ubrania projektantów i garderoba uliczna.

5 błędów, które popełniasz za każdym razem, gdy kupujesz dżinsy

Dżinsy Kate Middleton

Zwykle, gdy celebrytka lub członkini rodziny królewskiej zostanie zauważona w elemencie garderoby, który zyskał popularność, szanse na zdobycie tegoż elementu są zerowe. Takie ubrania szybko się wyprzedają. W momencie pisania tego tekstu – dżinsy & Other Stories są dostępne zaledwie w dwóch rozmiarach.

Na wypadek, gdybyś przegapiła ostatnie ważne doniesienia modowe, skinny wyszły już z mody. Na ulicach królują teraz proste dżinsy. Podobnie jak my milenialsi, Kate była lojalna wobec swoich ciemnych rurek. Byliśmy sfrustrowani, gdy trendy zmieniły się dzięki Gen-Z, ale zdecydowaliśmy się na zmianę, a Kate również zastosowała się do tej nowej zasady mody.

Identyczne trojaczki robią furorę w Sieci. Ale nie mają szczęścia w miłości. Dlaczego?

Sonda

Stylizacja Kate Middleton

Co sądzisz na temat tej stylizacji Kate Middleton?

Dżinsy Kate Middleton
1

& Other Stories

Favourite Cut Cropped

Kup teraz