Z niecierpliwością oczekujemy na kolekcją edycję programu Project Runway. Póki co mamy dla Was kolejną nowinkę zza kulis – do grona modelek dołączyły właśnie dwie uczestniczki ostatniej edycji Top ModelMichalina Strabel i Marta Sędzicka.

ZOBACZ TEŻ: OSI UGONOH I MARTA SĘDZICKA – DLA KTÓREJ KARIERA ZA GRANICĄ?

Nowa edycja „Project Runway” zapowiada się niezwykle ciekawie. W jury pojawi się nowy juror – Marcin Tyszka. Wszystko wskazuje na to, że obecność fotografa doda programowi pikanterii. Kolejną informacją, którą ujawniliśmy jakiś czas temu jest obecność wśród modelek Zuzy Kołodziejczyk, zwyciężczyni trzeciej edycji „Top Model”.

Zuza nie będzie jednak jedyną modelką z „Top Model”, która pojawi się na wybiegu „Project Runway”. Do Kołodziejczyk dołączają: Michalina Strabel i Marta Sędzicka, uczestniczki czwartej edycji „Top Model”. Michalina i Marta świetnie radziły sobie w poprzednim programie, obie zaszły daleko. Teraz będziecie mieli okazję podglądać je w pracy z projektantami. Czy to właśnie któraś z uczestniczek „Top Model” pojawi się w finale „Project Runway”? Przekonamy się już wiosną! – czytamy na oficjalnej stronie programu.

style="overflow:hidden;">Nie możemy doczekać się efektów współpracy modelek z młodymi projektantami. W szczególności jesteśmy ciekawe, czy Marta poradzi sobie z wymaganiami kreatorów mody.

Czekacie razem z nami?

Hello! Hello! #work #backstage #notime #modellife #modeltest #topmodelpolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika MARTA SĘDZICKA (@sedzickamarta)

Partyyyy ❤️Happy Birthday to @Affkowski 🎂🎂🎂 #happybirthday #saturday #party #polishmodel #topmodelpolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika MARTA SĘDZICKA (@sedzickamarta)