Ubrania z Lidla potrafią zaskakiwać. W sklepie niejednokrotnie toczyły się boje o najlepsze smaczki modowe, ale oprócz kolekcji specjalnych w sekcji z odzieżą znajduje się także spora kolekcja ubrań basic, które bardzo dobrze uzupełniają każdą stylizację oraz garderobę. Ze względu na porę roku szczególną uwagę przykuwają ubrania na sezon letni, a w tym przede wszystkim sukienki. Jedną z perełek z Lidla jest sukienka w nieśmiertelny wzór, czyli marynarskie paski. W Lidlu możemy znaleźć ją aż w dwóch wersjach.

Styl marynarski nigdy nie wychodzi z mody. Spotykany w wystroju wnętrz, stylizacji paznokci i włosów oraz wykorzystywany w biżuterii i akcesoriach już dawno został uznany za nieśmiertelny. Pokochany za elegancką prostotę, pasuje do każdego wieku. Styl marynarski w modzie mainstreamowej spopularyzowała Coco Chanel w 1917 roku, ale okazuje się, że jego początki mają dość długą historię.

Sukienka idealna na lato tylko za 29,99 zł! Ten krój jest hitem sezonu

Ubrania z Lidla: Sukienka w marynarskie paski

Dlaczego marynarskie paski są marynarskie?  Granatowo białe pasy zaczęły pojawiać się już około XIX wieku. Na początku nosili je francuscy marynarze. Oryginalna marynarska koszulka miała 21 granatowych pasków, ponieważ każdy z nich symbolizował zwycięskie wojny Napoleona. Paski spełniały także funkcję dzisiejszych koszulek fluorescencyjnych – ułatwiały odnalezienie marynarza za burtą. Mijały kolejne dekady, a marynarskie pasy wkładały między innymi Marlin Monroe, Brigitte Bardot i Pablo Pisasso.

Sukienka z Lidla za 29,99 zł

Ubrania z Lidla to zdecydowanie nasze ostatnie wielkie pozytywne zaskoczenie. Właśnie wśród nich znalazł się motyw marynarskich pasków. Od lat są uznawane za wyraz dobrego gustu, dlatego nie może zabraknąć ich w żadnej garderobie. Propozycja, którą przygotował dla nas Lidl to dwie sukienki marki Esmara. Model pierwszy, który skradnie wasze serca, kosztuje 34, 99 zł. Naszą drugą propozycję w marynarskie paski z Lidla kupicie już za 29,99 zł.

Ubrania z Lidla, a wśród nich sukienki Sugarfree

 

Sukienka w paski
Sukienki z Lidla