O pewnych trendach w modzie lepiej jest zwyczajnie zapomnieć. Tak samo jak w przypadku połączenia niebieskich cieni do powiek i czerwonej szminki. Kiedyś w taki sposób malowała się prawie każda kobieta, jednak dziś to synonim kiczu i zwyczajnego braku gustu. Sprawdź jakie odpowiedniki kryją się w świecie mody. Z pewnością przyznasz nam racje, że te trendy powinny odejść w zapomnienie i już nigdy nie powrócić.

Oto lista najgorszych stylizacji w historii mody

Chociaż modna z lat 80. I 90. Przeżywa swój wielki powrót, są pewne elementy stylizacji za którymi nikt nie tęskni. Z pewnością są nimi długie, szerokie spodnie i szpilki ze szpiczastym czubkiem. Dawniej takie połączenie było bardzo popularne i kojarzyło się z elegancją, dziś jest jednak odbierane w zupełnie inny sposób.

DODATEK, KTÓRY UZUPEŁNI WYGLĄD TWOICH BUTÓW. JEST HITEM TEGO LATA

Jeśli chodzi o mało udane zestawiania w historii mody, na górze listy znajdują się też jeansowe spodnie biodrówki i stringi. Już sam pomysł odsłaniania elementów bielizny nie należy do udanych, a już na pewno w tym przypadku.

Szorty, rajstopy i długie kozaki to kolejne dziwne połącznie, które na całe szczęście już dawno przestało być traktowane jako modna stylizacja.

Dodatkiem, który lepiej pozostawić na wieczór panieński, a po jego zakończeniu schować głęboko do szafy jest boa. W latach 90. pierzasty element zdobił zakończenia rękawów i dekolt, dziś na całe szczęście mało kto wpada na takie pomysły.

TA TOREBKA TO DODATEK, KTÓRY TERAZ NOSZĄ WSZYSCY. ZASTĄPI PLECIONKI I KOSZYCZKI