Lato może trwać cały rok? Estetyka słonecznej dziewczyny udowadnia, że to możliwe. Tutaj liczy się przede wszystkim wygoda, luźne fasony ubrań, kwieciste printy, jeans i obszerne torby. Do letniego arsenału ubrań dochodzą oczywiście stroje kąpielowe, lniane koszule, spodnie culotte oraz sandałki i klapki na podeszwie z plecionki.

Dollcore: bliźniacza siostra estetyki Balletcore. Perły, słodycz i wszechobecny róż

Estetyka słonecznej dziewczyny podbija TikTok

Estetyka Sun Girl nawiązuje do słonecznej plaży, morskich fal, pikników na trawie i spędzania czasu na świeżym powietrzu. A jeśli chodzi o stylizacje priorytetem jest tu swoboda, lekkość i kolor. Słoneczna dziewczyna czerpie inspiracje z ruchu flower power i hippie z przełomu lat 60 i 70.

Estetyka Cluttercore w modzie. Miłośniczki maksymalizmu i koloru będą w siódmym niebie

Podczas gdy większość z nas w naturalny sposób skłania się ku temu stylowi latem zakładając białe koszule, słomiane kapelusze i przewiewne sukienki, dla niektórych TikTokerów jest to zobowiązanie na cały rok. Słoneczne i ciepłe dni mają przypominać jasne, przyjemne kolory, naszywki na ubraniach, okulary przeciwsłoneczne noszone także w te bardziej pochmurne dni oraz oversizeowe kroje i wyraziste printy i błyszcząca biżuteria.

W letnie miesiące atrybutami słonecznej dziewczyny są obszerne plażowe torby – które można wykorzystać również w miejskiej przestrzeni, krótkie haftowane topy na ramiączkach oraz dopasowane długie spódnice, jeansowe katany, kolorowe bikini i długie koszule zastępujące sukienki.

@astridcharm are you one? ❣️ #fyp #astridcharm #aesthetics #trending #sungirl #summer #2023 ♬ original sound - astridcharm