Z grubymi milionami na koncie, ekipą stylistów, fryzjerów i kosmetyczek to nie sztuka wyglądać jak bogini. Szczególnie, kiedy zbliża się wielkie wydarzenie. Rozdanie nagród, premiera ważnego filmu? Aktorki i piosenkarki pojawiają się ubrane i umalowane tak, że większości zapiera dech w piersiach.

Która z nas nie chciałaby móc tak wyglądać? Może nigdy nie będziemy miały szansy pojawić się publicznie w sukni od Armaniego, w uszach dźwigając ciężkie platynowe kolczyki wysadzane diamentami, w butach od Louboutina… Ale możemy sobie zafundować namiastkę tego luksusu.

Okazuje się, że rynek pełen jest sukienek podobnych do tych, w których możemy oglądać celebrities. „Podróbka” to zdecydowanie zbyt mocne słowo, niemniej jednak podobieństwo można zauważyć. Co więcej – sukienki te można nabyć w przystępnych cenach w sklepach internetowych.

Jeśli chcesz pojawić się na przyjęciu sylwestrowym bądź na studniówce ubrana jak Ciara to być może jest to propozycja dla Ciebie.


Julia Louis-Dreyfus pojawiła się w tej kreacji na rozdaniu nagród Emmy. Fioletowa suknia z satyny jest dziełem projektanta Narcisco Rodrigueza.


Ta łudząco podobna sukienka sygnowana jest nazwiskiem Adrianna Papell. Możesz nabyć ją tutaj za rozsądną cenę 168$.


Aktorka Mary Louise Parker zachwyciła krytyków, pojawiając się publicznie w tej kreacji. Nie tylko kobiety o rudych włosach wyglądają pięknie w zieleni, co ciemnowłosa gwiazda bez wątpienia udowodniła.


Tutaj za 158$ kupisz podobną – widoczną na zdjęciu powyżej.


Metaliczne błyski są bardzo trendy, a Ciara doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Krótka sexy sukienka to obiekt marzeń wielu nastoletnich dziewcząt.


Choć nie jest identyczna, to miłośniczki stylu Ciary powinna zadowolić. No i kosztuje 128$ co zapewne nie stanowi nawet dziesiątej części ceny kreacji, w której wystąpiła gwiazda.