Gwiazdy i celebrytki przez lata starały się przyzwyczaić fanów do swojego bardzo wyidealizowanego wizerunku. Blizny? Rozstępy? Cellulit? A skąd… Od momentu, gdy modne stało się publikowanie fotek na Instagramie, trend ten tylko nabrał siły. Właśnie dlatego tak wielkie zainteresowanie wywołuje każde zdjęcie, które przedstawia sławnych w nieco innym wydaniu. Bardziej naturalnym, prawdziwym…

Ostatnio furor fotką właśnie w tym wydaniu zrobiła Maja Hyży. Była uczestniczka programu X-Factor postanowiła pokazać fanom, jak naprawdę wygląda jej ciało. Okazuje się, że daleko mu do nieosiągalnego, sztucznego ideału rodem z katalogów…

Nie jestem taka idealna jak mnie opisujecie. Mam swoje blizny, mam niezbyt idealny brzuszek ale czuje się piękna a zawdzięczam to sobie i Wam i chyba właśnie to widzicie na moich zdjęciach. AKCEPTUJMY SIEBIE TAKIMI JAKIMI JESTEŚMY – napisała pod postem.

style="overflow:hidden;">Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Fotka stała się w momencie hitem. A komentarze zalazła fala pozytywnych opinii dotyczących zarówno tego, jak Maja wygląda, jak i jej odwagi.


Jesteś cudowna 😍

Brawo Ty ! 😃👍 Piękna i silna kobieta ! Nie wstydźmy się blizny. Ona mówi, że mamy więcej siły niż coś, co chciało nas skrzywdzić.

Brawo Ty! Podziwiam i dziękuję. Za dodanie otuchy

Jesteś przepiękna 😍😍😍

style="overflow:hidden;">ZOBACZ TEŻ: Maja Hyży w najmodniejszej sukience tego sezonu?

Takiej fotki chyba nikt się nie spodziewał…