Po ukończeniu dwudziestego roku życia nasza twarz zaczyna się wyraźnie starzeć, powoli traci swój dawny kształt, policzki stają się mniej pełne, kąciki ust delikatnie opadają, buzia staje się szczuplejsza i pojawiają się na niej zmarszczki.

Dlaczego Azjatki wyglądają 20 lat młodziej?

Botoks i wypełniacze to łatwa, ale dosyć kosztowna droga do młodszego wyglądu. Co więcej, łatwo przesadzić z wynalazkami medycyny estetycznej i tym samym pożegnać się z naturalnym wyglądem.

Azjatki znalazły jednak naturalny sposób na zatrzymanie czasu i cofnięcie objawów starzenia się. Od dziś przez tydzień będziemy prezentować Wam kolejne ćwiczenia jogi twarzy pomagające uporać się ze skutkami grawitacji i upływającego czasu.

Co mówią o Tobie Twoje pryszcze? Mapa twarzy! (VIDEO)

Mistrzynią w tej dziedzinie jest właścicielka kanału Face Yoga Method, Fumiko Takatsu. Zaczynamy od ćwiczenia modelującego policzki, które jest prostym i łatwym sposobem na młodszy wygląd i pełniejszą buzię.

Poniżej znajdziecie dokładną video-instrukcję. Ćwiczenie wystarczy wykonywać codziennie przez kilka minut by zobaczyć efekty! Podejmiecie z nami to wyzwanie?

Tydzień z jogą twarzy. Dzień 1 - POLICZKI (VIDEO)

Tydzień z jogą twarzy. Dzień 1 - POLICZKI (VIDEO)

Tydzień z jogą twarzy. Dzień 1 - POLICZKI (VIDEO)