Chyba każda kobieta potrafi docenić swoją ulubioną torebkę. Stanowi ona nie tylko idealne dopełnienie każdej stylizacji, ale i zapewnia Wam miejsce do przechowywania najważniejszych rzeczy, potrzebnych na co dzień.

Co najczęściej macie przy sobie? Oczywiście, każda z Was będzie miała telefon, portfel i klucze… I na tym często podobieństwa w zawartości torebek najróżniejszych kobiet się kończą…

A co znajdziecie między rzeczami, które zawsze mamy przy sobie?

ZOBACZ TEŻ: Dzięki tej kolekcji przekonasz się do noszenia sportowych butów

Po pierwsze…

W małej kieszonce torebki zawsze, ale to zawsze znajdziecie u nas miniaturkę ulubionych perfum. Aktualnie – w moim przypadku – będzie to Donna Trussardi. Po prostu kocham ten zapach i lubię „przypomnieć” go sobie w ciągu dnia, czy przed wieczornym wyjściem.

Po drugie…

Kolejną rzeczą, bez której na pewno nas nie spotkacie, jest kalendarz. Spotkania, eventy, plany… Zapamiętanie wszystkiego byłoby niemożliwe. Kalendarz to po prostu obowiązkowy element wyposażenia naszych torebek.

Po trzecie…

Zawsze będzie to mała butelka wody. Zawsze. Bez względu na to, czy akurat panują letnie upały, czy jesienna szarówka. Staramy się pamiętać o odpowiednim nawodnieniu cały rok. Teraz szczególnie – w końcu sezon grzewczy w pełni!

Po czwarte…

Prowadząc aktywny tryb życia, trudno zapomnieć o odpowiednim odświeżeniu. Stąd w naszych torebkach znajdziecie na pewno dezodorant. Najlepiej nie tylko skuteczny, ale i dbający o skórę. Idealnie w tej roli sprawdza się Adidas ADIPURE™. Gwarantuje 48-godzinną ochronę, przy jednoczesnej dbałości o kondycję skóry.

ZOBACZ TEŻ: Mity urodowe, w które musisz w końcu przestać wierzyć

Po piąte…

Kolejną rzeczą, którą zawsze mamy przy sobie, jest szminka. Najczęściej o świetnej trwałości, mocnym kolorze i matowym, eleganckim wykończeniu.

A co znalazłybyśmy w Waszych torebkach?

Tych kilku rzeczy nigdy nie brak w naszych torebkach