O tym, że pierwsze wrażenie to klucz do sukcesu chyba nikomu nie musimy mówić, a o tym, że jest to zadanie niełatwe, pewnie przekonałyście się nie raz. Naukowcy twierdzą, że mamy niecałe 10 sekund na to, aby wywołać pozytywne emocje w drugiej osobie, a tym samym wzbudzić jej zainteresowanie. Jak więc się zachować i co zrobić, by zapaść w pamięci naszego rozmówcy jak najdłużej?

Po pierwsze- pozytywne nastawienie! Uśmiechnięty człowiek zawsze wygra z zamkniętym w sobie ponurakiem,a poza tym wielu mężczyzn przyznaje, że w pierwszej kolejności zwraca uwagę właśnie na nasz uśmiech!

Po drugie, ale równie ważne – odpowiedni strój! I nie chodzi nam tutaj tylko o czyste i schludne ubranie, lecz również o wyrazisty styl, który odzwierciedli naszą osobowość.

Jeśli jednak brakuje wam modnych i oryginalnych rzeczy, polecamy wam odwiedzić internetowy sklep bonprix.pl, gdzie z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

A gdybyście potrzebowały inspiracji, specjalnie dla przygotowałyśmy trzy stylizacje na trzy różne okazje, które na pewno powalą wszystkich wokół na kolana!

Więcej produktów znajdziecie tutaj.

ccc
Sukienkę Rainbow – 129,99 zł – kupicie TUTAJ
Buty Body Flirt – 159,99 zł – kupicie TUTAJ
Torebkę bpc – 139,99 zł – kupicie TUTAJ
Bransoletkę bpc – 47,99 zł – kupicie TUTAJ

ccc
Koszulę Rainbow – 79,99 zł – kupicie TUTAJ
Spódnicę Body Flirt – 119,99 zł – kupicie TUTAJ
Buty bpc – 79,99 zł – kupicie TUTAJ
Torebkę bpc – 89,99 zł – kupicie TUTAJ
Naszyjnik Body Flirt – 47,99 zł – kupicie TUTAJ

ccc
Top Rainbow – 79,99 zł – kupicie TUTAJ
Spodnie Rainbow – 94,99 zł – kupicie TUTAJ
Kamizelkę bpc – 94,99 zł – kupicie TUTAJ
Buty bpc – 119,99 zł – kupicie TUTAJ