Chyba każda z nas pamięta film La La Land z fenomenalną, główną rolą Emmy Stone. Ta wspaniała aktorka (w końcu nie zdobyła Oscara za nic) ma nie tylko wielki talent aktorski, ale także niezwykłe wyczucie stylu.

ZOBACZ TEŻ: GWEN STEFANI W HALLOWEENOWYM PRZEBRANIU. PRZEBIŁA POMYSŁY HEIDI KLUM?

Przypatrz się jej zdjęciom! Dziś koncentrujemy się na jej swobodnym, pozbawionym wysiłku, swobodnym stylu. Emma Stone wie jak bawić się modą.

Oto cztery stylizacje, zatwierdzone przez gwiazdę, które chcemy nosić w tym sezonie.

Płaszcz + Kapelusz + Jeans

Trzy stylizacje Emmy Stone, które są niebywale łatwe do odtworzenia!

Luźny, prosty styl to coś, co uwielbia Emma Stone. Kiedy akurat nie nosi eleganckich sukien i dopasowanych kostiumów, aktorka stawia na wygodę połączoną z niewymuszoną elegancją. Ta stylizacja to coś, co chcemy nosić tej jesieni. No może z pominięciem sandałków, które z łatwością można zamienić na klasyczne botki.

Szerokie nogawki + Trencz

Trzy stylizacje Emmy Stone, które są niebywale łatwe do odtworzenia!

W tym wydaniu Emma Stone wygląda jak ikona stylu w latach 70. Luźny płaszcz z szerokimi nogawkami spodni, a do tego pasek z dużą klamrą to połączenie, które zagości w naszej szafie.

Długie kozaki za kolano + Marynarka + Wzorzysta sukienka

Trzy stylizacje Emmy Stone, które są niebywale łatwe do odtworzenia!

To kolejna propozycja, którą warto zainspirować się w tym sezonie. Krótka sukienka i kozaki wydłużające nogi to znane połączenie, a elegancka marynarka dodaje stylizacji bardziej wyrafinowanego stylu.

Co Wy na to?