Gwiazdy serialu „Emily in Paris” zdradziły, że w najnowszym sezonie serii moda będzie „odważniejsza”. Trzecia część serii pojawi się na Netflixie już 21 grudnia. Lucien Laviscount, który gra Alfiego, ujawnił, że postać grana przez Lily Collins, Emily, nie straciła swojego zamiłowania do ciekawych stylizacji. „Wszystko jest większe, lepsze i odważniejsze”, zdradził aktor.

Zwiastun trzeciego sezonu „Emily in Paris”. Nowa fryzura i rosnąca garderoba

Choć dotychczas w serialu wystąpiło wiele znanych marek, William Abadie zdradził, że projektantka kostiumów Marylin Fitoussi wyróżni również wschodzących projektantów. „Wszyscy spędziliśmy sporo czasu w tych garderobach i [Fitoussi] postanowiła włączyć w tym sezonie nowych projektantów”, wyjaśnił aktor grający Antoine’a.

Trzeci sezon „Emily In Paris” z modową niespodzianką

„[To] znak czasu, pokazywanie nowych projektantów, a także sklepy z używanymi ubraniami i przedmiotami vintage. Pomaga wprowadzić różnorodność w modzie”, dodał. Samuel Arnold natomiast przypisał stylistce pomoc w kształtowaniu ich postaci. „Ona po prostu rozumie każdą postać i wie, jak ożywić ją poprzez garderobę”, wyjaśnił. „Te postacie są od siebie bardzo różne, ale ona rozumie wszystkie te małe światy”.

Pomarańczowy peeling do twarzy. Zrobisz go sama, zadziała fantastycznie