Masz problem z rzęsami? Są grube i długie, ale nie układają się tak jakbyś chciała? Okazuje się, że codzienna walka z zalotką nie jest konieczna. Istnieje prosty, tani i bezpieczny sposób na nadanie rzęsom wymarzonego kształtu.

Czytaj także: OLEJEK RYCYNOWY NA RZĘSY – JAK STOSOWAĆ I KIEDY WIDAĆ EFEKTY?

Trwała ondulacja rzęs

Mimo że mogłaś słyszeć jak negatywnie wpływa trwała ondulacja na włosy, w przypadku rzęs nie musisz się tego obawiać. Odpowiednio przeprowadzona pozwoli Ci cieszyć się pięknymi rzęsami przez długie miesiące.

Jak wygląda zabieg? Najpierw rzęsy są smarowane klejem, po czym kosmetyczka nawija je na specjalny malutki wałek dopasowany do długości rzęs. Wałek jest dopasowany kształtem do kształtu powieki. Po nawinięciu rzęsy traktowane są substancjami do trwałej ondulacji. Ważne jest, by skorzystać z dobrego gabinetu kosmetycznego.

Efektami trwałej na rzęsach możemy się cieszyć aż 3 miesiące!

Czytaj także: AGNIESZKA KACZOROWSKA PRZESADZIŁA ZE SZTUCZNYMI RZĘSAMI (FOTO)

Cena trwałej ondulacji na rzęsy

Cena trwałej na rzęsy waha się pomiędzy 40-60 złotych, zależnie od gabinetu. Jeśli porównamy cenę do efektu, jaki utrzymuje się na rzęsach, jest to zabieg stosunkowo tani. Uwaga – nie radzimy eksperymentować z zabiegiem trwałej ondulacji w domu. Możemy podrażnić oczy i jeśli przetrzymamy na rzęsach preparat zbyt długo, możemy sprawić, że rzęsy się wykruszą.

Czytaj także: Natalia Siwiec i jej 2-centymetrowe sztuczne rzęsy (FOTO)

Czy Wy macie jakieś doświadczenia z trwałą ondulacją rzęs?

Trwała ondulacja rzęs - wszystko co chcesz wiedzieć!