Biorąc pod uwagę tendencje dyktowane przez światowych projektantów, wiosną 2014 dominować będzie prawdziwy kalejdoskop. Od minimalizmu i elegancji, przez sportowy szyk, po kontrowersyjną awangardę. Jest w czym wybierać. W co warto zainwestować? Postaw na klasykę, która nigdy nie wyjdzie z mody. Subtelne balerinki w granacie czy w kolorze nude, będą doskonałą alternatywą dla szpilek, które w tym sezonie mają wyjątkowo długie ”noski”. Tej wiosny szpic wraca do łask ze zdwojoną siłą. Wybieramy też intensywny kolor. Dotyczy to szpilek jak i sandałków na obcasie.

Odśwież swój biurowy look i zwieńcz stylizację eleganckimi mokasynami czy casualowymi, bardzo stylowymi espadrylami. Taki set na pewno zwróci uwagę innych.

Dla kobiet, dla których w modzie liczy się przede wszystkim wygoda, proponujemy mocno lansowane sportowe sneakersy. To must have wiosny 2014. Zarówno klasyczne białe modele, jak i nieco odważniejsze, w kolorach fluo. Wyróżnij się z tłumu!

Dziewczyny, które nie boją się eksperymentować powinny sięgnąć po ortopedyczne lub basenowe klapki, które mogą być zamiennikiem dla klasycznych sandałków (również modnych w tym sezonie). Większość wybiegowych sylwetek u Celine czy Chloe było zwieńczonych takim mocno awangardowym obuwiem. Co wy na to?

Trendy wiosna-lato 2014: buty w roli głównej!

KLAPKI ADIDAS
Cena: 116zł
Do kupienia TUTAJ

ESPADRYLE ART OF SOULE
Cena: 149zł
Do kupienia TUTAJ

BUTY NIKE
Cena: 374zł
Do kupienia TUTAJ

SZPILKI SUGARFREE SHOES
Cena: 228zł
Do kupienia TUTAJ

KLAPKI VAGABOND
Cena: 321zł
Do kupienia TUTAJ

SANDAŁY VAGABOND
Cena: 332zł
Do kupienia TUTAJ

ADIDAS
Cena: 416zł
Do kupienia TUTAJ

MOKASYNY ABILITY&STYLE
Cena: 299zł
Do kupienia TUTAJ

SZPILKI FAITH
Cena: 195zł
Do kupienia TUTAJ