Na twórczość blogerek serwisu BloBlo zawsze można liczyć. Przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawostek oraz pomysłów, które upolowaliśmy właśnie na ich stronach.

Zaczynamy!

Recenzje kosmetyków – przed zakupem nowego produktu warto wiedzieć jak sprawdza się w rzeczywistości. Dla miłośniczek wizażu autorka bloga oe-make-up.bloblo.pl przetestowała 7 paletek cieni Sensiqu, o wrażeniach możecie przeczytać tutaj. Balsam do ust Lovely chłodzi, delikatnie mrowi i kusi odżywczym składem (mentol, kamfora, wazelina, lanolina, masło shea), ale jak sprawdza się praktyce przeczytacie na blogu makeup.bloblo.pl.

Makijaż – tym razem pod lupę bierzemy make-up bazujący na brązach oraz w stylu nude. Na pierwszy ogień Ishikawa z brązowym smokey inspirowany pokazem Tracy Reese. Glam Bronze to kolejny dzienny makijaż przedstawiony przez Farizah. Na koniec make-up w stylu nude wykonany przez Zmalowaną. Na blogu film instruktażowy.

Z przymrużeniem okaAlicja w Krainie Czarów wprowadziła niemały zamęt do świata mody i wizażu. Jak wykonać specyficzną charakteryzację Szalonego Kapelusznika podpowie w pełnym humoru tutorialu Kandee za pośrednictwem bloga DariiK.

Sesja zdjęciowa plus makijaż – w tej kategorii bezapelacyjnie na podium znalazła się
Eweska, która zachwyciła nas stylizacjami, makijażem oraz wykonaniem. Koniecznie zobaczcie!

Hand-made – w to, że mamy mnóstwo utalentowanych dziewczyn nigdy nie wątpiliśmy. Przedstawiamy Wam efekty pracy twórczej miłośniczek ręcznie robionej biżuterii. Zobaczcie naszyjnik, bransoletkę i kolczyki wykonane ze szkła weneckiego na blogu Cherryflame oraz wiosenne dodatki, które znalazłyśmy na blogu Handmade.